Alüminyum Cam Balkon Sistemleri

Alüminyum Cam Balkon Sistemleri

Hizmet Kodu : T-004

Apartman, iş yeri veya rezidans gibi yapılarda, binanın imajını belirleyen en önemli faktör şüphesiz yapının dış cephe kaplaması ve kullanılan cam balkon sistemleridir.

Özellikle binadaki ünitelerde tercih edilen cam balkon sistemleri yapının imajını belirlerken aynı zamanda ünitelerin ortam deneyimlerini de zenginleştirmektedir. 

Farklı yapı malzemeleri ve çeşitli tasarım seçenekleri ile ortama göre özelleştirilebilir seçenekler sunan alüminyum cam balkon sistemleri kategori genelinde en çok tercih edilen ürünlerden biri olarak öne çıkar.

Hizmete Teklif Al
Apartman, iş yeri veya rezidans gibi yapılarda, binanın imajını belirleyen en önemli faktör yapının dış cephe kaplaması ve alüminyum cam balkon sistemidir.

Alüminyum Cam Balkon Sistemi Nedir?

Adından da anlaşılacağı üzere alüminyum cam balkon sistemleri, yapı malzemesi olarak alüminyum alaşımların kullanıldığı, geleneksel balkon sistemlerine göre daha uzun ömürlü kullanım seçenekleri sunan yeni nesil sistemlerdir. Yapısal anlamda işlemeye daha uygun olan alüminyumun tasarımsal esnekliğinden de faydalanılarak kullanıcıların geniş yelpazede ürün özelleştirmelerine imkan tanımaktadır. 

Alüminyum Cam Balkon Sistemleri Modelleri

Yukarıda da belirttiğimiz üzere alüminyum cam balkon kaplama ürünleri hem çeşitlilik hem de özelleştirilebilirlik anlamında geniş opsiyonlar sunmaktadır. Alüminyum cam sistemleri kategorisinde öne çıkan ürün seçenekleri ise şu başlıklar dahilinde sıralanabilir:

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Katlanır cam balkon sistemleri; geleneksel pencere ve balkon sistemlerine göre daha ergonomik şekilde az yer kaplayarak çalışan balkon camı tasarımlarıdır. Bu bağlamda, özellikle dar alanlarda yüksek verimlilikle kullanılabilir. Katlanır cam balkon sistemlerinin bir diğer kullanım alanı da ev ve rezidans balkonu gibi alanlardır. Balkonları yaşam alanı olarak daha işlevsel hale getiren katlanır cam balkon sistemleri; tercih edildikleri ortamlarda çok yönlü kullanım seçenekleri sunarlar.

Katlamalı Cam Tente Sistemleri

Cam balkon sistemleri kategorisinde öne çıkan bir diğer popüler ürün grubu da katlamalı cam tente sistemleridir. Özellikle kafe, restoran ve mağaza gibi işletmelerde tercih edilen katlamalı tente sistemleri mağaza cam kaplama sistemleri içerisinde en çok tercih edilen ürün gruplarından biri olarak öne çıkar. Tüm bunların yanı sıra katlamalı cam tente sistemleri; bahçe ve teras gibi alanlarda peyjaz düzenleme amacıyla da kullanılmaktadır.

Kış Bahçesi Cam Balkon Sistemleri

Kış bahçesi cam balkon sistemleri; yine kafe ve restoranların açık hava alanlarında tercih etttiği sistemlerdir. Yüksek ısı yalıtımı ve işlevsellik vadeden kış bahçesi cam balkon kaplama ürünleri; tercih edilen ortamlarda hoş ve sıcak bir ambiyans için idealdir.

Giyotin Cam Balkon Sistemleri

Dinamik küpeşte sistemleri kullanılarak yapılan giyotin cam balkon sistemleri; özellikle klasik balkon tiplerinde tercih edilen balkon cam sistemleri arasında yer alır. Retro esintilerin hakim olduğu giyotin cam balkon sistemleri, şık olduğu kadar kullanım kolaylığı açısından da avantaj sağlamaktadır.

Alüminyum Cam Balkon Fiyat Aralıkları

Alüminyum cam balkon fiyatları genelde kurulum yapılacak alanın yapısal özelliklerine ve genişliğine göre belirlenir. Aynı şekilde kurulum için tercih edilecek yapı malzemelerinin kalitesi, uygulayıcı firma ve cam modeli gibi seçenekler de alüminyum cam balkon fiyatlarını belirleyen faktörler arasında yer alırlar. Tüm bunların yanı sıra alüminyum cam balkon fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör de uygulayıcı firmanın tecrübesi ve kalitesidir. Sektörde öncü cam balkon firmaları diğer firmalara göre daha farklı bir fiyatlandırma politikası izlemektedir.

×

Hizmet Teklif Formu

Formu doldurarak tarafımıza hizmet teklif formunu iletebilirsiniz. Kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlayacağız.

NOT : (*) İLE BELİRTİLEN ALANLARIN DOLDURULMASI ZORUNLUDUR.