Duşa Kabin Sistemleri

Duşa Kabin Sistemleri

Hizmet Kodu : T-005

Ev, rezidans ya da daire gibi yaşam alanlarında iç dekorasyonu ve konforu etkileyen en önemli kısımlardan biri de banyolardır.

İç dekorasyonda son derece belirleyici bir rolü olan banyolarda farklı işlevsel özellikleri bulunan duşa kabin sistemleri veya duş tekneleri gibi ürünler tercih edilebilmektedir. 

Genel olarak ürün çeşitliliğinin son derece geniş olduğu duşa kabin modelleri arasında farklı yaşam tarzlarına ve dekorasyon konseptlerine yönelik seçenekler kolaylıkla bulunabilmektedir.

Hizmete Teklif Al
İç dekorasyonda son derece belirleyici olan banyolarda işlevsel özellikleri bulunan duşa kabin sistemleri veya duş tekneleri gibi ürünler tercih edilir.

Duşa Kabin Sistemleri Arasında Öne Çıkan Modeller

Duşa kabin modelleri arasında dikkat çeken birçok opsiyon mevcut olmakla birlikte kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ürün seçeneklerini şu başlıklar dahilinde sıralamak doğru olacaktır: 

Teknesiz Duşa kabin Modelleri

Teknesiz duşa kabinler, iç dekorasyonda son derece sık kullanılan bir duş tasarım konsepti olarak öne çıkarlar. Teknesiz duşa kabin modelleri özellikle dar alanda ferah ve işlevsel özellikler sunan duş ve banyo sistemleri olarak değerlendirilirler. Bu bağlamda özellikle orta bütçeli kullanıcılara fiyat performans dengesi sağlayan teknesiz duşa kabin modelleri; çok yönlü, ferah ve konforlu bir kullanım deneyimi sunmaktadır.

Teknesiz duşa kabin sistemleri, alt kısmında tercihen kullanılabilecek fayans ya da mermer gibi bileşenlerle farklı tasarım konseptlerine uyarlanabilir. Daha lüks ve gösterişli bir ambiyans için genellikle otantik mermer türleri tercih edilirken daha sade ve minimal bir konsept için fayanslı modeller tercih edilebilmektedir.

Tekneli Duşa kabin Modelleri

Tekneli duşa kabin modellerinde, duşa kabinin alt kısmında polyester malzemeden üretilen bir tekne kısmı bulunur. Özellikle suyun zeminle temas etmemesi gibi kullanım avantajları sağlayan tekneli duşa kabin modelleri, cam gövdenin tekne kısmıyla entegrasyon ürünün kullanım ömrünü arttıran bir faktör olarak öne çıkar. Bu bağlamda diğer alternatiflerine göre tekneli duşa kabin modelleri daha uzun ömürlü bir kullanım vaat edebilmektedir.

Duşa Kabin Modeli Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eviniz için duşa kabin modeli seçerken evinizin yapısal ve tasarımsal özelliklerine göre farklı kriterlere dikkat edebilirsiniz. Duşunuzun ölçüsü ve zemin özellikleri faktörler tercih edeceğiniz duşa kabin modelini doğrudan etkileyebilir. Bunun yanı sıra, duş ısı değişiminin ani ve hızlı olduğu bir ortam olduğundan duşa kabin sistemlerinde tercih edilecek camların da ısı değişimlerine dayanıklı olması gerekmektedir. Bu bağlamda duşa kabin sistemlerinde temperli ve ısıya dayanıklı camlar kullanmak, ürünün kullanım ömrünü arttıracak bir etken olarak değerlendirilebilir.

Aynı şekilde duşa kabin tercih ederken, ortamın tasarımsal özelliklerine göre mermer, fayans ve cam tipi gibi farklı kriterleri de değerlendirebilirsiniz. İç dekorasyon konseptinizde tercih edeceğiniz cam ve mermer desenleri evinize daha farklı bir ambiyans katmanıza yardımcı olabilir.

×

Hizmet Teklif Formu

Formu doldurarak tarafımıza hizmet teklif formunu iletebilirsiniz. Kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlayacağız.

NOT : (*) İLE BELİRTİLEN ALANLARIN DOLDURULMASI ZORUNLUDUR.