Fotoselli Otomatik Kapı Sistemleri

Fotoselli Otomatik Kapı Sistemleri

Hizmet Kodu : T-006

Otomatik kapı sistemleri modelleri göz önünde bulundurulduğunda kullanıcıların en çok tercih ettiği ürün seçeneği olan fotoselli cam kapılar hem güvenlik hem de kullanışlılık açısından birçok avantaj sağlamaktadır.

Farklı yapı malzemeleri ile çeşitli tasarımsal özellikler göz önünde bulundurularak farklı ihtiyaçlara yönelik üretilen otomatik fotoselli kapı sistemleri; A'dan Z'ye tüm sektörlerde en çok tercih edilen otomatik kapı modelleri olarak öne çıkarlar. Bu bağlamda çeşitli ihtiyaçlara yönelik alternatif kullanım seçenekleri sunan farklı fotoselli kapı modellerinden söz etmek de yanlış olmaz. 

Hizmete Teklif Al
İhtiyaçlara yönelik üretilen otomatik fotoselli kapı sistemleri; A'dan Z'ye tüm sektörlerde en çok tercih edilen otomatik kapı modelleri olarak öne çıkar.

Öne Çıkan Fotoselli Cam Kapı Modelleri

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere fotoselli kapı seçenekleri arasında farklı ihtiyaçlara yanıt veren alternatif ürün seçenekleri mevcuttur. Fotoselli otomatik kayar kapı, otomatik algılama sistemli kapılar gibi ürünlerin yanı sıra kart mekanizmalı fotoselli kapı gelişmiş güvenlik seçenekleri sunan model alternatifleri de mevcuttur.

Fotoselli kapı modelleri genelinde öne çıkan ürün opsiyonlarını daha detaylı şu başlıklar dahilinde inceleyebiliriz:

Otomatik (Sensörlü) Kapı Algılama Sistemleri

Mağaza, dükkan, restoran ve kafe gibi günlük müşteri trafiğinin yoğun olduğu konumlarda tercih edilen otomatik kapı algılama sistemleri, adından da anlaşılacağı üzere hareket sensörü ile açılıp kapanan otomatik kapı modelleridir. İş yükü ve geçiş güvenliği açısından oldukça pratik bir kullanım değeri sunan otomatik sensörlü kapı sistemleri, ısı yalıtımı açısından da işletmelere büyük faydalar sağlarlar.

Fotoselli Kart Mekanizmalı Kapı Sistemleri

Fotoselli kapı sistemleri kategorisinde özellikle iş yerleri ve ofis gibi kurumsallığın ön planda olduğu ortamlarda tercih edilen kart mekanizmalı kapı sistemleri, üst düzey güvenlik için idealdirler. Tercih edildikleri ortamlarda manyetik okuyucular ile tanımlanmış kartlarla etkileşime geçen kart mekanizmalı kapı sistemleri; işletmelere çalışan takibi, giriş çıkış saat kontrolleri ve mesai takibi gibi avantajlar da sağlarlar.

Fotoselli Otomatik Döner Kapı Sistemleri

Fotoselli otomatik kapı modelleri arasında en yeni ürün opsiyonları olarak öne çıkan fotoselli döner kapılar, özellikle prestij ve itibara öncelik veren işletmelerde tercih edilen ürünlerdir. Banka, otel girişi, lüks restoran girişi gibi mekan girişlerinde tercih edilen fotoselli otomatik döner kapı sistemleri; giriş güvenliği açısından da oldukça etkili bir ürün olarak öne çıkar. Tüm bunların yanı sıra, fotoselli otomatik döner kapı sistemlerinin hava sirkülasyonu ve ısı yalıtımı gibi avantajları da mevcuttur.

Fotoselli Kapı Ölçüleri

Fotoselli kapı ölçüleri genel olarak ürünün kullanılacağı alanın ölçüleri baz alınarak hesaplanmalıdır. Ölçülerin doğru ve net olabilmesi adına kurulum yapılacak olan alanda öncesinde uzman ekipler tarafından hassas ölçümlerin yapılması gerekir. 

Fotoselli Otomatik Kapı Fiyatları

Fotoselli otomatik kapı fiyatları genel olarak ürünün yapı malzemesine, ürünün ölçü ve ebatlarına göre farklılık gösterir. Bunun yanı sıra fotoselli kapı fiyatı üzerinde belirleyici olan bir diğer faktör de kurulum yapılacak alanın yapısal özellikleridir. Uygulayıcı firmanın uzmanlığı da fiyat üzerinde etkili olan kriterler arasında yer alır.

×

Hizmet Teklif Formu

Formu doldurarak tarafımıza hizmet teklif formunu iletebilirsiniz. Kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlayacağız.

NOT : (*) İLE BELİRTİLEN ALANLARIN DOLDURULMASI ZORUNLUDUR.