Hakkımızda

Hakkımızda

1997 yılından itibaren tecrübesi ile 2016 yılında kurulan firmamız, alüminyum cam cephe sistemleri sektöründe sahip olduğumuz tecrübemiz ile müşteri odaklı yaklaşımı prensib edinerek uygun ve kaliteli imalat, satış ve montaj hizmetlerini vermektedir.

Vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimiz ile en iyi kaliteyi verebilmek düşüncesiyle projelendirme yaparak, müşterilerimize doğru çözümler üretmeyi amaçlıyoruz.

Türkiye genelinde alüminyum cam cephe sistemleri sektöründe alışveriş merkezleri, konut ve site, spor kompleksi, sanayi yapıları, otel, villa, iş merkezleri ve yönetim binaları vb. gibi alanlarda yüksek kalitemiz ve değerlerimizle hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

25 yıllık tecrübe ve birikimlerimiz ile alüminyum cephe, pvc doğrama ve cam sektöründe hizmet vererek işlerimizi titizlikle ve büyük bir sorumlulukla yerine getiren firma anlayışı içerisinde ileri yıllara dayalı teknolojik çözümler hedefliyoruz. Amacımız kalite, profesyonel ve ekonomik çözümler üreterek sektöründe uzun yıllar hizmet veren firma olmaktır.

Ek İşeri Yapı, kuruluşundan bugüne, tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek inovasyon düşünce yapısı ile ekonomik ve kaliteli çözümleri %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Hızla gelişmekte olan teknolojik gelişmeleri takip ederek kendini geliştiren ve inovatik düşüncelere açık olan firmamız sizlere kaliteli çözümler üretmeye devam edecektir.

Misyonumuz

Yenilikçi ve profesyonel hizmet sunarak, müşterilerine sağlam, dayanıklı, ileri teknoloji, çağdaş ve modern mimari anlayışıyla tasarlanmış projeler üretmek ve hizmetler sağlamaktır.

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz alüminyum cephe, pvc doğrama ve cam sektöründe tecrübeli ve mükemmelliyetçi anlayışıyla siz müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamak.