Menteşeli Sürme Akordiyon Sineklik Sistemleri

Menteşeli Sürme Akordiyon Sineklik Sistemleri

Hizmet Kodu : T-008

Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında son derece rahatsız edici olan sivrisineklerden korunabilmek adına birçok yöntem mevcut.

Fakat bu yöntemler arasında en etkilisi ve kalıcısı evinizin tamamını sivrisineklerden arındırmaya yönelik olan kalıcı çözümü menteşeli sürme akordiyon sineklik sistemleridir.

Bu noktada hayat kurtaran bir çözüm olan menteşeli sürme akordiyon sineklik sistemleri; pencere ve balkonlarda rahatsız edici sivrisinekler için adeta geçilmez bir bariyer örmenize yardımcı oluyor.

Hizmete Teklif Al
Menteşeli sineklik sistemleri; pencere pervazının hava geçirgenliğini etkilemeden sivrisinek vb. haşerelerin evin içine girmesini engelleyen bir araçtır.

Menteşeli Sineklik Sistemleri Nedir?

Menteşeli sineklik sistemleri; pencere pervazının hava geçirgenliğini etkilemeden sivrisinek ve benzeri haşerelerin evin içine girmesini engellemeye yönelik bir araçtır. Özellikle sivrisinek gibi rahatsız edici haşerelerin yoğun olduğu bölgelerde tercih edilen menteşeli akordiyon sineklikler, kapsamlı ilaçlamaların bile çözüm olamadığı senaryolarda yararlı olmuştur.

Akordiyon sineklikler ise gerek kullanım kolaylığıyla gerek ergonomisiyle kullanıcılara büyük kolaylık sağlayan bir ürün grubu olarak öne çıkarlar. Kendi kategorisinde lider olan ve en sık tercih edilen seçenek olan akordiyon sineklik sistemleri; ayarlanabilir ergonomileriyle oldukça pratik bir kullanım deneyimi sunmaktadırlar.

Sineklikli Pencereler Haşerelere Karşı Neden Önemli?

Özellikle bunaltıcı yaz aylarında adettir, her evde pencereler sonuna kadar açılmazsa olmaz. Sivrisinek gibi kan emici ve zararlı haşerelerin en sevdiği yer de içerisinde taze kan bulunan evlerdir. Sivrisinekler içeri bir kez girdi mi onlardan kurtulmak pek de kolay olmaz. Hızlı üreyen, yeterli beslenince üreme hızı artan bu haşerelere karşı en etkili ilaçlar bile çözüm olamamaktadır.

Bu noktada, sineklikli pencereler, sağlık açısından da zararlı olabilecek sivrisinek gibi haşerelere karşı ciddi düzeyde bir koruma sağlar. Camlarınız sonuna kadar açıkken bile sivrisinek, böcek, karınca ve benzeri haşerelerin içeri girmesini engelleyen sineklikli pencereler, hava akışının devamlılığını sıcak yaz akşamların en verimli şeklide sağlamaktadır.

Menteşeli Sürmeli Sineklik Kullanım Alanları

Menteşeli sürmeli sineklik cam pencere özellikle yaz mevsiminde sivrisinek gibi haşere popülasyonunun yüksek olduğu alanlarda tercih edilir. Yazlık alanlarda balkon ve pencere pervazlarında oldukça verimli bir kullanım imkanı sunan pencere sinekliği, ihtiyaç durumunda kapı pervazlarına uygun bir şekilde de tasarlanabilmektedir.

Menteşeli Akordiyon Sineklik Fiyatları

Menteşeli akordiyon sineklik fiyatları; kurulum yapılacak olan pencere adetine ve alan ölçülerine göre değişkenlik gösterir. Aynı şekilde ürünün yapı malzemesi, kalitesi gibi faktörler de akordiyon sineklik fiyatları için belirleyici olan faktörler arasında yer alır.

×

Hizmet Teklif Formu

Formu doldurarak tarafımıza hizmet teklif formunu iletebilirsiniz. Kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlayacağız.

NOT : (*) İLE BELİRTİLEN ALANLARIN DOLDURULMASI ZORUNLUDUR.